ŞİFALI TAŞLAR

Kategori: Hizmetlerimiz | Ziyaret: 1.918 Kez
ŞİFALI TAŞLAR 4

İnsan bedenindeki ve ruhundaki rahatsızlıklar enerjisel tıkanıklıklardan oluşurlar. Doğal taşların kendilerine özgü enerji boyutları vardır ve her biri değişik fiziksel ve ruhsal konularda şifa veren güçlere sahiptirler. Bizler gerekli olan doğal taşı tenimize değecek şekilde üzerimizde taşıdığımızda taşın enerjisi bizdeki tıkanıklığı açacak, böylece bedenimiz ve ruhumuz kendi kendini onarıp yapılandırmaya başlayacaktır.
Çünkü doğal taşlar, milyonlarca yıl süren bir zaman diliminde meydana gelirler. Oluşumları süresinde birçok doğal enerji vibrasyonunu / titreşimini üzerlerine alırlar.

Taşlar, şifa etkilerini titreşim yolu ile verirler. Bu nedenle özellikle tene / bedene değmesi gerekir.
Doğal taşların şifa enerjileri hakkında bilgiler Mısır tabletlerinden elde edilen verilere göre, Atlantis ve Mu uygarlıklarına kadar uzanmaktadır.

Taşlar, tedavi yöntemi olarak kullanılmanın dışında zihinsel yetenekleri geliştirmek, ruhsal gelişime yardımcı olmak, pozitif enerjileri çekmek ve sezgileri güçlendirmek gibi birçok amaçla da kullanılırlar.

Evrende hiçbir şey gereksiz yere yaratılmamıştır.

İnsan bedeninde çeşitli mineraller bulunur. Doğal Şifalı Taşlar da bünyelerinde bulundurdukları mineraller yardımı ile bedenimizde mineral bakımından eksiklikler var ise bunları tamamlamaya yardımcı olurlar. Ayrıca fiziksel ve ruhsal sağlığımızı etraflarına yaymış oldukları enerji ile dengelerler.

NOT:
Şifalı taşlar kaynağından alınıp sizlere sunuluncaya kadar birçok ortamdan ve elden geçer, birçok göz temasına maruz kalır ve sürekli olumlu-olumsuz enerjileri birer mıknatıs gibi çekerek yapısında barındırır. Bu yüzden bizden aldığınız şifalı taşlar şu ana kadar yüklemiş olduğu tüm kötü enerjilerden arındırılarak verilir. Ayrıca eğer talep ederseniz sizin yüksek hayrınıza çalışacak olumlu şifa enerjileri yüklenir. Bu çalışmayı bir bilgisayara önce format atarak gereksiz verileri ve virüsleri temizlemek; daha sonra ise yeni programlar yüklemek gibi düşünebilirsiniz. Taşınızın tamamen arındırılması ve yeniden size özel programlanması EVRENSEL YAŞAM ENERJİSİ sistemi ile gerçekleştirilir. NİYET DAİMA ALLAH’ A DIR. Yaratıcı O ‘ dur. Bizler sadece daha önce insiye olduğumuz enerji kanalını kullanarak taşlarınıza şifa aktarımı için vasıta olmaktayız. Unutulmamalıdır ki; arındırılmadan kullanılan taşlar faydadan çok zarar verirler. Bu sebeple taşların arındırılmadan kullanılması tavsiye edilemez. Hiç bir varoluş tesadüf değildir. Yaratılan her şeyin bir yaratılma sebebi ve görevi vardır.

UNUTMAYIN! HER NEFES BİR İMKANDIR…

EMİNE ALKIŞ
ENERJİ DÖNÜŞÜM TERAPİSTİ

VAN ASYA EPİLASYON & GÜZELLİK SALONU
0 505 938 04 52 & 0 432 210 01 01

Etiketler: