ŞİFALI TAŞLAR

İnsan bedenindeki ve ruhundaki rahatsızlıklar enerjisel tıkanıklıklardan oluşurlar. Doğal taşların kendilerine özgü enerji boyutları vardır ve her biri değişik fiziksel ve ruhsal konularda şifa veren güçlere sahiptirler. Bizler gerekli olan doğal taşı tenimize değecek şekilde üzerimizde taşıdığımızda taşın enerjisi bizdeki tıkanıklığı açacak, böylece bedenimiz ve ruhumuz kendi kendini onarıp yapılandırmaya başlayacaktır.
Çünkü doğal taşlar, milyonlarca yıl süren bir zaman diliminde meydana gelirler. Oluşumları süresinde birçok doğal enerji vibrasyonunu / titreşimini üzerlerine alırlar.

Taşlar, şifa etkilerini titreşim yolu ile verirler. Bu nedenle özellikle tene / bedene değmesi gerekir.
Doğal taşların şifa enerjileri hakkında bilgiler Mısır tabletlerinden elde edilen verilere göre, Atlantis ve Mu uygarlıklarına kadar uzanmaktadır.

Taşlar, tedavi yöntemi olarak kullanılmanın dışında zihinsel yetenekleri geliştirmek, ruhsal gelişime yardımcı olmak, pozitif enerjileri çekmek ve sezgileri güçlendirmek gibi birçok amaçla da kullanılırlar.

Evrende hiçbir şey gereksiz yere yaratılmamıştır.

İnsan bedeninde çeşitli mineraller bulunur. Doğal Şifalı Taşlar da bünyelerinde bulundurdukları mineraller yardımı ile bedenimizde mineral bakımından eksiklikler var ise bunları tamamlamaya yardımcı olurlar. Ayrıca fiziksel ve ruhsal sağlığımızı etraflarına yaymış oldukları enerji ile dengelerler.

UNUTMAYIN! HER NEFES BİR İMKANDIR…

EMİNE ALKIŞ

VAN ASYA EPİLASYON & GÜZELLİK SALONU
0 505 938 04 52

Etiketler: