KORKULARDAN – FOBİLERDEN ARINMA

Kategori: Hizmetlerimiz | Ziyaret: 1.869 Kez
KORKULARDAN-FOBİLERDEN ARINMA

KORKULARDAN-FOBİLERDEN ARINMASanıldığının aksine sadece psikolojik rahatsızlıklarda değil, tüm fiziksel rahatsızlıklarda bu teknikten yararlanmak mümkündür.

YAŞAMINIZIN HER ALANINDA OLUŞAN TIKANIKLIKLARI ÇÖZEBİLİR, ÇEKİM YASALARI GEREĞİ, VERECEĞİNİZ DOĞRU MESAJ VE OLUMLAMALAR İLE SADECE SAĞLIĞINIZA DEĞİL, BOLLUK VE BEREKETE DE KAVUŞABİLİRSİNİZ. BU teknik ile son derece kalıcı ve etkili sonuçlar alınabilmektedir.

Yararları artık tartışılmıyor bile, tüm Dünya’da en çok uygulanan Enerji Psikolojisi Tekniklerinin başını çekiyor. Özellikle post-travmatik sendromlarda başarısını artırıyor.

DÜŞÜNCELERİMİZİN NEGATİF OLMASI, YAŞADIĞIMIZ TRAVMALAR, KORKU, SUÇLULUK, NEFRET, KIRGINLIK GİBİ DUYGULAR, ilgili meridyenlerde tıkanıklığa neden olur. Bu duygular ve travmatik anılar bedenin enerji kanallarında saklandıkça, bedensel rahatsızlıklar ve psikolojik acı olarak kendisini tezahür ettirir.

İşte bu noktada Enerji meridyeni dengelendiğinde, tıkanıklığa neden olan duygu da kayboluyor.

Farklı terapilerdeki gibi amacı ‘anıyı tedavi etmek’ olmadığı için, terapi süreci kişiye psikolojik acı vermiyor ve uzun seanslar gerektirmiyor. İlaç ve iğne tedavisi içermiyor.

KULLANIM ALANLARI

KORKULAR VE FOBİLER; HAYVAN, YÜKSEKLİK, DEPREM,ASANSÖR,AMELİYAT, KARANLIK, YALNIZLIK VS.

SINAV STRESİ VE SINAV KORKUSUNU YENEBİLME, OKULA KONSANTRASYON, MOTİVASYON, ÖĞRENME SORUNLARI VE HİPERAKTİVİTE VS.

PSİKOLOJİK PROBLEMLER; PANİK ATAK, STRES, DEPRESYON, SOSYAL FOBİ, UYKUSUZLUK, ÜZÜNTÜ, KLOSTROFOBİ VS.

KENDİNİ İFADE EDEMEME, KENDİNE GÜVEN EKSİKLİĞİ, UTANGAÇLIK, ÇEKİNGENLİK,TOPLULUK ÖNÜNDE KONUŞAMAMA PROBLEMLERİ

TAKINTILAR,SAPLANTILAR VS.

FİZİKSEL RAHATSIZLIKLAR; MİGREN VS.

MADDE BAĞIMLILIĞI

KÖTÜ ALIŞKANLIKLAR; SİGARA, ALKOL, UYUŞTURUCU VS.

KİLO PROBLEMLERİ

KAZA SONRASI TRAVMALAR

PERFORMANS SORUNLARI; SPOR

AİLESEL PROBLEMLER

CİNSEL PROBLEMLER ve benzeri her türlü sorunun için uygulanılabilir.

 

UYGULAMALARININ EN İYİ ÖZELLİKLERİ ŞÖYLE SIRALANABİLİR:

• HIZLIDIR Birçok eski ya da yeni duygusal sorun bir saatten az bir sürede tamamen iyileşir, en inatçı tıkanıklıklar bile bir ay içinde sorun olmaktan çıkar.

• ETKİLİ VE KALICIDIR – Ömür boyu başa çıkılamamış korkular, takıntılar, derin üzüntüler bütünüyle ortadan kalkar. Kalıcı iyileşme sağlanır.

• YUMUŞAK VE NAZİKTİR – Sadece parmak uçları dokundurularak yapılır

• GÜVENLİDİR – Bedende çekme, itme, döndürme gibi manipulasyonlar yapılmaz, iğne batırılmaz, tablet ya da kimyasal herhangi bir madde alınmaz. Bu yüzden hiçbir tehlikesi yoktur.

• ÖZELDİR – Uzun terapi seanslarında tüm yaşamımızı anlatırız, Bu çalışmada ise halletmek istediğimiz soruna odaklanmamız yeterlidir, sorunu anlatmamız bile gerekmeyebilir.

• KOLAYDIR Öğrenmesi ve uygulaması kolay ve basittir, yöntemi kullanacak kişinin psikoloji ya da tıp eğitimi alması gerekmez.

• HER TÜR SORUN İÇİN UYGULANABİLİR.

• YENİ SORUNLARA YOL AÇMAZ Geçmişimizde yaşadığımız olayların acısını tekrar yaşamamız gerekmez. Birçok psikolog aylar, hatta yıllar süren terapilerin yeni sorunlar getirdiğini, suçluluk, pişmanlık, kendine dönük öfke vb duygular yarattığını kabul etmektedir.

• SORUNA BAĞLI OLARAK BAŞARI ORANI %85-97 ARASINDADIR.

Negatif benliklerimizi, duygularımızı dönüştürmede yani enerji bedenlerimiz ve fizik bedenimiz üzerindeki blokajları çözmek ve dengeye gelmek için duygusal arınma teknikleri içinde en çok bilinen yöntem olarak kullanırız

Bilinç altında uykuda bekleyen veya realitemizde yarattığımız her türlü olumsuz duygunun kişinin enerji bedeninde blokaj yaratması, ve devinim halinde akması gereken yaşam enerjimizin bu blokajlar nedeniyle tıkalı olması zihinsel, fiziksel, ve duygusal rahatsızlıklara sebep oluşturur…

Unutmayın! Her nefes bir imkandır…

ENERJİ DÖNÜŞÜM TERAPİSTİ

EMİNE ALKIŞ

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,