Hakkımızda

VAN ASYA GÜZELLİK MERKEZİ ve ENERJİ TERAPİ MERKEZİ

Van’da LAZER EPİLASYON, CİLT BAKIMI ve KOZMETİK sektörlerinde SAĞLIK ODAKLI GÜZELLİK ANLAYIŞI İLE en etkili hizmetleri vermek, sektörün ihtiyacı olan iyi yetişmiş uzman kadromuzla dünya standartlarında en kaliteli hizmetleri VAN’a getirmek amacı ile 2010 yılında, Emine ALKIŞ tarafından kurulmuştur. Van’ın ve Türkiye’nin en köklü güzellik Merkezi kuruluşlarından biri olan VAN ASYA GÜZELLİK MERKEZİ, geçmiş yıllardan biriktirdikleri deneyimlerle ilk olarak 2010 yılında VAN’da hizmet vermeye başlamış, 2011 yılında Kosgep Destekli Girişlimcilikle Kurumsallaşmıştır.

Vanda en güvenilir, hijyenik, sertifikalı güzellik merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Bunun yanı sıra ENERJİ TERAPİSTİ OLAN EMİNE ALKIŞ yıllardır gerek uzaktan online yardımı ile gerekse yüz yüze yaptığı enerji terapileri uygulamalarına yine ASYA GÜZELLİK MERKEZİ’ n de devam etmektedir. Danışanlarının ruhsal dönüşümlerindeki olumlu gelişmeler ve kişilerin gülümseyen yüzleri kendisinin en büyük mutluluk kaynaklarından biridir.

(3) Comments

 • Nesrin Ç.
  03 Eyl 2015

  Bilinçaltı korkularımı sizin sayenizde yendiğim için çok mutluyum. Emine Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 • SEVİM G.
  06 Eyl 2015

  EMİNE HANIM LA TANIŞIP KENDISINDEN ENERJİ TERAPİLERİ ALAN, VE BENIM İÇİN ÇALIŞMA YAPTIĞI ŞİFALI TAŞ KOLYESİNİ KULLANAN BİRİ OLARAK ŞUNU DİYEBILIRIM. HİÇ İNANMADAN SON ÇARE OLARAK BU ÇALIŞMAYI TALEP ETMIŞTIM. EMİNE HANIMIN DEDIĞI GİBİ GÖRDÜM Kİ HAYATTA TESADÜF YOKMUŞ. 3 SEANS ÇALIŞTIK VE HAYATIMDAKI DEĞİŞİM, KENDIMI KABULLENIŞIM, HAYATTAN ZEVK ALMAM SONSUZ DEĞİŞTİ. ŞU ANA KADAR KULLANDIĞIM İLAÇLARIN, ALDIĞIM TERAPİLERİN HİÇBİRİ BU KADAR SONUÇ VERMEMIŞTI. EMINE HANIM İYİ Kİ HAYATIMA GİRMİŞ. İYİ Kİ BU GÜLER YÜZLÜ POZİTİF KADINLA TANIŞMIŞIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

  • Van Asya Güzellik Merkezi Lazer ve Epilasyon Salonu
   18 Kas 2016

   Çok teşekkür ediyorum Sevim Hanım. Yollarımız kesiştiği için aynı şekilde mutluluk duymaktayız. Sevgiler

Yorum Yap