Hakkımızda

VAN ASYA GÜZELLİK SALONU

Van’da LAZER EPİLASYON, CİLT BAKIMI ve KOZMETİK sektörlerinde SAĞLIK ODAKLI GÜZELLİK ANLAYIŞI İLE en etkili hizmetleri vermek, sektörün ihtiyacı olan iyi yetişmiş uzman kadromuzla dünya standartlarında en kaliteli hizmetleri VAN’a getirmek amacı ile 2010 yılında, Emine ALKIŞ tarafından kurulmuştur. Van’ın ve Türkiye’nin en köklü güzellik salonu kuruluşlarından biri olan VAN ASYA GÜZELLİK SALONU, geçmiş yıllardan biriktirdikleri deneyimler ve eğitimlerle  VAN’da ilk olarak 2009 yılında hizmet vermeye başlamış, 2012 yılında kurumsallaşmıştır.

Van’da en güvenilir, hijyenik, sertifikalı güzellik salonu olarak hizmetinizdeyiz.

Bunun yanı sıra yıllardır kişisel gelişim ve değişim dönüşüm sistemleri ile ilgilenen Yaşam Koçu Emine Alkış birikimleri sayesinde danışanlarının yaşamlarında gördüğü olumlu gelişmeler ve kişilerin gülümseyen yüzleri kendisinin en büyük mutluluk kaynaklarından biridir. Çünkü salonu aynı zamanda bir farkındalık atölyesine dönüşmüştür.

(3) Comments

 • Nesrin Ç.
  03 Eyl 2015

  Bilinçaltı korkularımı sizin sayenizde yendiğim için çok mutluyum. Emine Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

 • SEVİM G.
  06 Eyl 2015

  EMİNE HANIM LA TANIŞIP KENDISINDEN ENERJİ TERAPİLERİ ALAN, VE BENIM İÇİN ÇALIŞMA YAPTIĞI ŞİFALI TAŞ KOLYESİNİ KULLANAN BİRİ OLARAK ŞUNU DİYEBILIRIM. HİÇ İNANMADAN SON ÇARE OLARAK BU ÇALIŞMAYI TALEP ETMIŞTIM. EMİNE HANIMIN DEDIĞI GİBİ GÖRDÜM Kİ HAYATTA TESADÜF YOKMUŞ. 3 SEANS ÇALIŞTIK VE HAYATIMDAKI DEĞİŞİM, KENDIMI KABULLENIŞIM, HAYATTAN ZEVK ALMAM SONSUZ DEĞİŞTİ. ŞU ANA KADAR KULLANDIĞIM İLAÇLARIN, ALDIĞIM TERAPİLERİN HİÇBİRİ BU KADAR SONUÇ VERMEMIŞTI. EMINE HANIM İYİ Kİ HAYATIMA GİRMİŞ. İYİ Kİ BU GÜLER YÜZLÜ POZİTİF KADINLA TANIŞMIŞIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

  • Van Asya Güzellik Merkezi Lazer ve Epilasyon Salonu
   18 Kas 2016

   Çok teşekkür ediyorum Sevim Hanım. Yollarımız kesiştiği için aynı şekilde mutluluk duymaktayız. Sevgiler

Yorum Yap