FARKINDALIK ATÖLYESİ

52304301-Chakras-illustrated-over-human-body-with-natural-crystals-and--Stock-Photo

Hayatınız bazen tıkanıp kalır. Tüm yollar kapanır, aynı dramayı tekrar ve tekrar yaşamaya başlarsınız. Kendinizi açmazda görür, gittikçe gücünüzü kaybedersiniz. Yeterli enerji seviyesinde olmadığınız için de bu kısır bir döngüye dönüşür. Aslında bu tür sıkı tıkanmalar çok büyük açılımlar için olmaktadır. Direncinizde son aşamaya gelip açılıma izin vermeniz için.

Bu seanslarda sizin icin çok çok önemli olduğuna emin olduğunuz ama sizi tüketen, enerjinizi çalan duygu ya da düşüncelerinize bakış açınızda yapacağınız çok küçük bir değişiklik, sizi daha mutlu olduğunuz, kendinizi çok daha özgür hissettiğiniz, daha huzurlu bir seviyeye taşır.

Seans süresince, kişinin kendisi ile yüzleşmesi ve geçmişinde saniyeler içinde edindiği yanlış, işe yaramayan inançları/düşünceleri oldukça kısa sürelerde daha güçlü ve hayatı kolaylaştıran inançlar ve düşüncelerle değiştirebilmesi mümkündür.

 Seansın başarısı tamamen kişinin seansa katılımı, terapiste izin vermesi ,inanmak ve teslimiyetle doğru orantıldır.

Çok kısa sürede kişinin kendisini şaşırtacak düzeylerde sonuçlar aldığımız bu seanslar için ön koşul artık daha farklı, daha huzurlu, daha keyifli, daha farkında yaşama duyulan güçlü istektir.

Herşey “enerji” dir

Herşey “enerji”den oluşur. İnsan bedeni de dahil olmak üzere fiziksel her yapı istisnasız enerjidir. Einstein bu gerçeği yıllar önce bulmuştu. Dolayısı ile insan bedeni katı gibi görünse de temeli enerjidir. Bu gerçeği bugün tüm bilim adamları kabul ediyorlar. Bu gerçek son zamanlara kadar psikoterapi alanında pek fark edilmedi. Hem de enerji terapileri stres, travma yaratan hatıralar, kızgınlık, fobiler ve nerdeyse her tür duygusal problemde inanılmaz sonuçlar vermiş olmasına rağmen. Ama günümüzde bir çığ gibi yayılmakta olan bu teknik, pek çok kişide kısa sürede mucizevi etkiler göstermektedir.

 Tüm negatif duyguların kökünde bedenin enerji sistemindeki bir blokaj, bir engellenme yatar. Fiziksel ve duygusal acılarımız ve hastalıklarımız duygularımızla çok yakından bağlantılı olduğu için çözümlenmemiş negatif duygularımızın pek çok fiziksel hastalık ve acıların kaynağı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

UNUTMAYIN ! HER NEFES BİR İMKANDIR

EMİNE TUZGU ALKIŞ

YAŞAM KOÇU

BİOENERJİST /EĞİTMEN

BİLİNÇALTI SEMBOL DİLİ EĞİTMENİ

REİKİ MASTER/ TEACHER

ÇAKRA- AURA- MEKAN TEMİZLİK UZMANI

İNNERSPEAK İÇSEL BENLİKLE KONUŞMA UYGULAYICISI

ACCSESS BARS UYGULAYICISI

RAKAMA REİKİ EĞİTMEN

SEBA REİKİ MASTER/TEACHER

İKİLİ İLİŞKİLER

ŞİFALI TAŞ KODLAMA

SARKAÇ-PANDÜL EĞİTMEN

KUANTUM EĞİTMEN

ÇAKRA – MERİDYEN DENGELEME

SHAMBALA MASTER/ EĞİTMEN

EFT DUYGUSAL ÖZGÜRLEŞME TEKNİKLERİ UZMAN

 

 

 

 

 

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , ,